Linki

Tutaj znajdziecie ciekawe strony internetowe, na które możecie zaglądać szukając interesujących was informacji...

Trzeba też przypomnieć o wyszukiwarkach:

www.google.de

www.yahoo.de

www.blinde-kuh.de

A oto one:

www.deutschland.de

Oficjalny portal Republiki Federalnej Niemiec. Oferuje dostęp do wszystkich dziedzin życia społecznego.

www.bundesregierung.de

Obszerne strony rządu federalnego, m.in. aktualne doniesienia na temat polityki rządu.

www.auswaertiges-amt.de

Informacje na temat niemieckiej polityki zagranicznej i adresy niemieckich przedstawicielstw za granicą.

www.invest-in-germany.de

Strony Federalnej Agencji Invest in Germany GmbH oferują informacje na temat Niemiec jako ośrodka gospodarczego.

www.goethe.de

Strony Instytutu im. Goethego informujące o kursach językowych i imprezach w 144 instytutach, a także o niemieckiej kulturze i społeczeństwie

www.ifa.de

Instytut Stosunków Zagranicznych (ifa) prezentuje przegląd tematów z zakresu międzynarodowej wymiany kulturalnej.

www.daad.de

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD) informuje o programach stypendialnych dla studentów, doktorantów i naukowców.

www.dw-world.de

Stacja radiowo-telewizyjna dla zagranicy Deutsche Welle (DW) oferuje obszerny aktualny serwis informacyjny dla dziennikarzy.

www.deutschland-tourismus.de

Na stronach Niemieckiej Centrali Turystyki (DZT) znajduje się obszerny przegląd atrakcji urlopowych w Niemczech.

www.land-der-ideen.de

Strony inicjatywy zatytułowanej „Kraj pomysłów” informują o programie działalności kampanii pod tym samym tytułem.

www.destatis.de

Strony Federalnego Urzędu Statystycznego .

www.magazine-deutschland.de

Prezentacja internetowa czasopisma „Deutschland” z artykułami na aktualne tematy, serwisem i kącikiem medialnym dla dziennikarzy.