Galeria Zdjęć

Wymiana młodzieży

Pod kolumną Zygmunta

Dzięki wsparciu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w dniach od 28.09. do 3.10. gościła u nas w szkole i w Warszawie grupa młodzieży z Berlina wraz z opiekunami p. dr Cornelią Streidt i p. Uwe Mechtold. Nasi uczniowie przyjęli swoich niemieckich rówieśników w domach. Większą część dnia spędzaliśmy na różnego rodzaju wspólnych aktywnościach. Zwiedzaliśmy miasto, uczestniczyliśmy w warsztatach fotograficznych i kulinarnych, a także tworzyliśmy logo wymiany.
Zajęcia w Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Zwiedzaliśmy wystawę fotograficzną i mieliśmy warsztaty prowadzone w języku angielskim. Można było wcielić się w rolę artysty poszukującego idealnej chwili, motywu i obiektu...
Ważna jest zabawa

Po bogatym programie wymiany mieliśmy także chwilę na relaks i rywalizację w mieszanych zespołach